Anasayfa / Gebelik Yöntemleri & Kısırlık / Hamilelikte Sizi Neler Bekler? / Hamilelikte Beslenme / Hamileler Aralık Ayında Hangi Besinleri Tüketmeli?
Hamileler Aralık Ayında Hangi Besinleri Tüketmeli?

Hamileler Aralık Ayında Hangi Besinleri Tüketmeli?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Hamileler Aralık Ayında Hangi Besinleri Tüketmeli?

Hamileler Aralık Ayında Hangi Besinleri Tüketmeli? Hamileler Aralık Ayında Hangi Besinleri Tüketmeli hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Hamileler Aralık Ayında Hangi Besinleri Tüketmeli yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Hamilelikte beslenmek hem anne için hem de bebek için çok önemli. Bunun için de mevsiminde sebze, meyve ve besinleri tüketmekte fayda var. Sizler için Aralık ayında hangi besinlerden doğal vitaminleri alabilirsiniz bunları sıraladık.

Balık: Yengeç, pavurya, levrek.

Sebze: Bal kabağı, lahana, yer elması, pırasa, brüksel lahanası, karnabahar, ıspanak, kereviz, havuç, pazı, kara lahana.

Meyve: Elma, mandalina, portakal, nar, armut, muz, kivi, kestane, greyfurt, ayva, Trabzon hurması.

Bu ay sofranızdan eksik etmeyin: Soğuk algınlığı hastalıklarına yakalanmamak için sağlıklı beslenin. Portakal veya greyfurt suyu içinIspanakbaklagiletyogurtmuzelma ve kuruyemişleri bol tüketin.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Hamilelikte Yumurtanın Önemi

Hamilelikte Yumurtanın Önemi ​ Hamilelikte Yumurtanın Önemi Nedir ? Hamilelikte Yumurtanın Önemi hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Hamilelikte Yumurtanın Önemi yazısını sadece...

Kapat