Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Güzellik Sırları / Haftada Bir Uygulamanız Gereken Güzellik Önerileri
Haftada Bir Uygulamanız Gereken Güzellik Önerileri

Haftada Bir Uygulamanız Gereken Güzellik Önerileri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Haftada Bir Uygulamanız Gereken Güzellik Önerileri Nelerdir? Haftada Bir Uygulamanız Gereken Güzellik Önerileri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Haftada Bir Uygulamanız Gereken Güzellik Önerileri​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Kendinize haftanın bir gününü, bakım için, ayırın.

Ayak bakımı
Ayaklarımız hafta boyunca çok yorulurlar. Onlara gereken özeni gösterin. Sıcak su dolu bir leğene ayaklarınızı koyun ve kese ya da ponza taşı yardımıyla ölü derilerinizden kurtulun. Sonrasında bir krem sürerek ayaklarınızın yumuşacık olmalarını sağlayabilirsiniz.

Manikür
Manikür yaptırarak hem kendinizi şımartın hem de ellerinize bakım yapmış olun.

Vücut kremi uygulayın
Duşta ölü derilerinizden arındıktan sonra cildinizi kremleyin. Mümkünse yoğun nemlendirici özelliği olan bir krem seçin.

Derinlemesine nem terapisi
Saçlarınıza nem terapisi uygulamak onların hafta boyunca ışıl ışıl olmalarını sağlar.

Cildinizi ölü derilerden arındırın
Güzel kokulu bir peeling özellikli duş jeli seçin ve duşta cildinizi ölü hücrelerinden arındırın. Dilerseniz lif de kullanabilirsiniz.

Yüz maskesi
Cildinize en uygun yüz maskesini seçin ve haftada bir yüzünüze bakım yapın. Evde hazırlayabileceğiniz canlandırıcı yüz maskesi tarfileri yazımızı okuyabilirsiniz.


Siz de önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Bikini Sezonuna Hazır Olmak İçin Şimdiden Yapmanız Gerekenler

Bikini Sezonuna Hazır Olmak İçin Şimdiden Yapmanız Gerekenler Nelerdir? Bikini Sezonuna Hazır Olmak İçin Şimdiden Yapmanız Gerekenler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Bikini...

Kapat