Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Makyaj / Her Gün Mükemmel Görünmenizi Sağlayacak Öneriler
Her Gün Mükemmel Görünmenizi Sağlayacak Öneriler

Her Gün Mükemmel Görünmenizi Sağlayacak Öneriler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Her Gün Mükemmel Görünmenizi Sağlayacak Öneriler Nelerdir? Her Gün Mükemmel Görünmenizi Sağlayacak Öneriler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Her Gün Mükemmel Görünmenizi Sağlayacak Öneriler ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​​​​​

5 dakikada uygulayabileceğiniz bu güzellik önerileri en az diğer günlük rutinleriniz kadar başarılı.

5 dakikalık güzellik önerileri, gerçekten de biz kadınlar için vakitsiz zamanlarımızda güzel görünmemizi sağlayan hayat kurtarıcıları!

Zorunluluklarınızı düzenleyin
Sabahlar bazen en büyük düşmanlarımızdır. Yataktan ne kadar erken çıkarsak çıkalım, her zaman gitmemiz gereken yere geç kalıyor gibi hissederiz. Eğer siz de tıpkı böyle düşünüyorsanız, ertesi günün kıyafetini bir gün önceden hazırlayarak, sabah kıyafet seçmek derdinden kurtulabilirsiniz.

Kuru şampuan
Kuru şampuanlar gerçekten de iyi ki varlar! Aceleniz olduğu ve saçlarınızın çok da temiz olmadığı sabahlar, kuru şampuanınızla saçlarınıza parlak ve temiz bir görüntü verin!

Makyaj kiti
Makyaj çantasından malzeme aramak gerçekten de insanı delirtebilen bir durumdur. Bunun yerine kendinize mıknatıslı bir board satın alın ve her gün kullandığınız makyaj malzemelerinizi buna ister arkalarına yapıştırdığınız mıknatısla koyun, ister yapıştırın. Böylece çantada malzeme arama sorununuzdan kurtulun.

Dağınık topuz
Hepimiz saçımıza verebileceğimiz en kolay şeklin dağınık topuz olduğunu biliyoruz. Daha şık bir görünüme sahip olmak için saç bandı ya da şık tokalar ekleyebilirsiniz.

Acil durum çantası
Birçoğumuz makyajımızı işe giderken yolda ya da işe gittikten sonra yapıyoruz çünkü sabahları buna vaktimiz olmuyor. Bu nedenle makyaj yapamadan çıktığınız durumlar için çantanızda bir acil durum kiti bulundurmanız akıllıca olacaktır. Acil durum kitinizin içinde; eyeliner, rimel, far, ruj, kapatıcı, sakız, parfüm, fırça, diş fırçası, saç spreyi ve havalı ve her şeye uyan bir takı bulundurun.

Yorgun görüntüden kurtulun
Uykusuz gecelerin ertesi günü yorgun görünmemek için, gözlerinizin içine beyaz göz kalemi çekebilirsiniz. Fakat bu işlemden sonra alt kirpiklerinize rimel sürmeyin ve koyu renk allıklardan uzak durun. Açık ve parlak renkler kullanmayı tercih edin.

Ölü derilerden arınmak
Her zaman cildinize bakım yapmaya zaman ayırın. Vücut peelinginizi duşta yapabilirsiniz. Sonrasında ise mutlaka bir nemlendirici sürmeyi unutmayın!


İşte size daima güzel ve çekici görünmenizi sağlayacak, üstelik son derece hızlı uygulayabileceğiniz güzellik önerilerimiz! Peki, siz en çok hangisini beğendiniz?

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Mankenlerin Kullandığı 6 Makyaj Sırrı

Mankenlerin Kullandığı Makyaj Sırları Nelerdir? Mankenlerin Kullandığı Makyaj Sırları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Mankenlerin Kullandığı 6 Makyaj Sırrı ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı...

Kapat