Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Kadın Estetiği Hakkında Bilgiler / Göz Çevresi Estetiği / Göz Altı Işık Dolgusu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları
Göz Altı Işık Dolgusu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları

Göz Altı Işık Dolgusu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Göz Altı Işık Dolgusu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları Nelerdir? Göz Altı Işık Dolgusu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Göz Altı Işık Dolgusu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Gözaltı torbaları ve morlukları genetik sebeplerle gelişebildiği gibi düzensiz uyku, sağlıksız yaşam ve yorgunluk ile de oluşabilir. Kişiyi daha yaşlı ve yorgun gösteren bu oluşumdan kişide rahatsızlık duyar. Gözaltı ışık dolgusu bu gibi alt göz kapağı problemleri için üretilmiş yeni bir hyalüronik asit formudur.

Gözaltı ışık dolgusu ile gözaltı halkalanmaları ve torbalarını, aynı zamanda alt göz kapağı morluğunu azaltmak mümkündür. Uygulamanın yapıldığı bölgede içeriğindeki yenileyici kompleks ile cildin gençleşmesini de sağlar. Ayrıca içeriğinde bulunun anestezik madde, uygulama esnasında kişinin daha az acı hissetmesini sağlar.

Gözaltı ışık dolgusu nedir?
Gözaltı ışık dolgusu gözaltı halkalanmaları ve torbalarını, aynı zamanda alt göz kapağı morluğunu azaltmak için kullanılan yeni konsept bir dolgu türüdür.

Gözaltı ışık dolgusunun içeriğinde neler vardır?
Gözaltı ışık dolgusunun içeriğinde hyalüronik asit, lidokain (anestezik madde) ve yeniden yapılandırma kompleksi olan 8 amino asit, 3 antioksidan, 2 mineral ve 1 vitamin vardır. Diğer Dolgu maddelerinden farkı da bu yenileyici kompleks özelliğidir.

Gözaltı ışık dolgusu hangi bölgelere uygulanabilir?
Gözaltında şikayet edilen bölgelere uygulama yapılabilir. Özellikle gözaltında morluk ve çöküntü şikayeti olan kişilerde problemin çözümü için etkin bir yöntemdir. Mini enjeksiyonlarla işlem yapılır.

Gözaltı ışık dolgusunun etkileri ne zaman görülür?
Uygulama gerçekleştikten bir hafta sonra gözaltında aydınlanma ve yorgun görünümde azalma meydana gelir. Gözaltı ışık dolgusu şikayet yaşanan bölgede uygulama sonrası doğal bir görünüm kazandırır.

Gözaltı ışık dolgusunun kalıcılığı ne kadardır?
Gözaltı ışık dolgusunun kalıcılığı ortalama 6-8 ay civarındadır. Sürenin tamamlanmasından sonra tekrar uygulama gerekir. Uygulama tekrarındaki artış ile kalıcılık süresi artar ve şikâyetlerde azalma görülür.

Gözaltı ışık dolgusunun yan etkisi var mıdır?
Mini enjeksiyonlar nedeniyle nadiren morarma görülebilecek yan etkilerdendir. Ancak 3 – 5 gün içerisinde ortadan kalkacak yan etkilerdir.

Gözaltı ışık dolgusu kimlere uygulanamaz?
İleri derecede gözaltında sarkma, torbalanma ve kırışmanın yaşandığı göz çevresinde ışık dolgusu etkili olmaz. Böyle bir durumda çözüm cerrahi prosedür olacaktır.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Göz Kapağı Ve Göz Çevresi Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları

Göz Kapağı Ve Göz Çevresi Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları Nelerdir? Göz Kapağı Ve Göz Çevresi Estetiği Hakkında Sıkça...

Kapat