Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Güzellik Sırları / Göğüslerinizin Daha Güzel Görünmesini Nasıl Sağlarsınız?
Göğüslerinizin Daha Güzel Görünmesini Nasıl Sağlarsınız?

Göğüslerinizin Daha Güzel Görünmesini Nasıl Sağlarsınız?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Göğüslerinizin Daha Güzel Görünmesini Nasıl Sağlarsınız? Göğüslerinizin Daha Güzel Görünmesini Sağlamak hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Göğüslerinizin Daha Güzel Görünmesini Nasıl Sağlarsınız​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Birkaç önemli değişiklikle daha güzel bir dekolteye kavuşmanız mümkün!

Göğüslerimiz, hayatımız boyunca pek çok yıpratıcı evreden geçer. Hamilelik, emzirme, altı telli sütyenler ya da kilo alıp verme gibi. Ama şanslıyız ki bıçak altına yatmadan da göğülerimizin daha dik ve sağlıklı olmalarını sağlayacak yöntemler var.

Sütyeniniz üzerinize doğru oluyor mu?
Günümüzde kadınların %70’inden fazlası yanlış sütyen bedeni kullanmakta. Bu hem son derece rahatsız edicidi, hem de cildinizi tahriş edebilir. Ayrıca nefes almada güçlük ve göğüs dokusunda zararlara da neden olabilir. Bu da geri dönüşü olmayan sarkmalara sebep olabilir. Bizler yaş aldıkça, göğüslerimizin boyutları ve yapısı değişir.

Daha havalı ve kalkık göğüsler için doğal yöntemler
Göğsünüze, boynunuza kadar, sıkılaştırıcı kremler uygulayarak cildinizini elastikiyetini arttırabilirsiniz. Böylece kırışma ve sarkmaların önüne geçersiniz.

Göğüslerinizi düzenli olarak kontrol edin
Kadınların sadece %35’inin düzenli göğüs kontrollerini yaptıklarını biliyor muydunuz? Kadınların ölüm sebeplerinin başında meme kanserinin geç teşhis edilmesi gelirken bunu ihmal etmemeliyiz. Göğüslerinizde şekil ve boyut büyümelerini, kızarıklıkları, şişlikleri, akıntı olup olmadığını ve cilt yüzeyinde değişiklik olup olmadığını düzenli olarak kontrol edin.

Mükemmel dekolteyi yaratın
Normalden biraz daha fazla dekolte göstereceğiniz zaman biraz bronzlaştırıcı alın ve göğüslerinizin arasına sürün ve biraz yukarı ve yanlara doğru da dağıtarak daha iri göğüs ilüzyonu yaratın. Köprücük kemiğinize ve göğüslerinizin üzerine biraz parıltılı pudra sürerek görünümüzü tamamlayın.

Egzersiz yaparken doğru sütyeni kullanın
Her türlü egzersizde, göğüslerimiz hareket eder. Bu da bize ağrı ve zamanla sarkma olarak geri döner. Bunu yaşamamak için doğru sütyeni kullanmalısınız.

Duruşunuzu kontrol edin
Omuzlarınızı geriye atarak dik durun ve anında daha dik göğüslere kavuşun! Ayrıca, doğru duruşla, göğüs kaslarınızın körelmesini ve göğüslerinizin sarkmasını önleyebilirsiniz.

Güneş kremi kullanın
Düzenli güneş kremi kullanmamak göğüs bölgenizdeki derinizin erken yaşlanmasına ve kötü bir görünüme sahip olmasına neden olur. Ayrıca bizi cilt kanserinden koruyacağınız da unutmamalıyız!

Düzenli egzersiz ve doğru beslenme
Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme sizi göğüs kanserinden koruyacağı gibi, göğsünüzün sarkmasını da önleyecek ve daha güzel görünmelerini sağlayacaktır. Şınav çekerek, göğüs çalışarak ve dambıl kaldırarak göğüs kaslarınızı çalıştırabilir ve sarkmalarını engelleyebilirsiniz.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Kirpik Bakımı İçin Önemli İpuçları

Kirpik Bakımı İçin Önemli İpuçları Nelerdir? Kirpik Bakımı İçin Önemli İpuçları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Kirpik Bakımı İçin Önemli İpuçları​ ​yazısını sadece bilgi...

Kapat