Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Makyaj / Gece Gezmeleri İçin Makyaj Önerileri
Gece Gezmeleri İçin Makyaj Önerileri

Gece Gezmeleri İçin Makyaj Önerileri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Gece Gezmeleri İçin Makyaj Önerileri Nelerdir? Gece Gezmeleri İçin Makyaj Önerileri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Gece Gezmeleri İçin Makyaj Önerileri ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​​​​​

Makyajınızı doğru şekilde yapın!


Cilt
Taze ve parlayan bir cilt gece gezmeleri için mükemmeldir. Hafif bir kapatıcıyla kusurlarınızı kapatın ve yarı saydam bir pudra ile yüzünüzü pudraladıktan sonra yanaklarınıza allık sürün. İsterseniz cildinize hafif bir sim de sürebilirsiniz.

Gözler
Gözlerinize pek çok yöntem kullanarak dramatik bir görüntü verebilirsiniz. Öncelikle, gözlerinizin iç kenarlarına parlak beyaz bir far kullanın. Sonrasında dilerseniz koyu renk bir far ile gözlerinizi renklendirin ya da eyeliner kullanın. Daha havalı bir görüntü için ise takma kirpik kullanabilirsiniz.

Dudaklar
Dudaklar gece makyajının odak noktalarıdırlar ve dudaklarınızı renklendirmek için pek çok seçeneğiniz var. Parlak bir görünüm için parlatıcı, daha mat ve dikkat çekici bir görünüm için ruj kullanabilirsiniz.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Hataları

​Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Hataları Nelerdir? Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Hataları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Hataları ​yazısını...

Kapat