Anasayfa / Gebelik Yöntemleri & Kısırlık / Hamilelikte Sizi Neler Bekler? / Hamilelikte Beslenme / Gebelikte Kilo Nasıl Alınır, Kilo almak için neler yapılmalı?
Gebelikte Kilo Nasıl Alınır, Kilo almak için neler yapılmalı?

Gebelikte Kilo Nasıl Alınır, Kilo almak için neler yapılmalı?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Gebelikte Kilo Almamanın Formülü

Gebelikte Kilo Nasıl Alınır, Kilo almak için neler yapılmalı? Gebelikte Kilo Nasıl Alınır, Kilo almak için neler yapılmalı hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Gebelikte Kilo Nasıl Alınır, Kilo almak için neler yapılmalı yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Gebelik bir çok kadının hormonlarının değiştiği bir tür döneme kapılarını açmaktadır. Gebelikte vücudumuz oldukça zarar görür ve eski görüntümüzden ve hormonal bozukluklardan dolayı kısacası güzelliğimizden eser kalmamıştır. Doğumdan sonraki zamanda ne kadar vücut kendini toparlıyor olsada hiç bir şey eskisi gibi fit olmanızı sağlamamaktadır. Sizler için hazırladığımız formül ile doğal yönde sağlıklı bir gebelik geçirerek hem doğum öncesine hemde doğum sonrasındaki zamanda vücudunuzun formunu korumasına ve daha çabuk yenilemesine yardımcı olacaksınız.

Düzenli ve dengeli beslenerek 6 öğün yemek yemelisiniz. 6 öğün yemekte hafif ve ağır olmayacak şekilde bir günlük yiyecek miktarınızı 6′ ya bölerek yemelisiniz.


Gebe olmanız demek sizin daha fazla yemeniz gerektiği anlamına gelmediğini hiç bir zaman unutmayın bazı bireylerde bu durum psikolojik etki eder ve bu yüzden de kilo alımı epey artış göstermektedir.

Panik yapmayın bir besin yararlı diye duyduğunuzda o besinden her gün yemeliyim inancından uzaklaşın.

Her gün mutlaka süt ve süt ürünlerini tüketmeli eğer süt içmeyi sevmiyorsanız sütlü tatlı veya çorba tüketimi yapmalısınız. Çünkü süt tam bir protein kaynağıdır.

Gebeliğiniz başladığı süreçte kilo ve yağlanma probleminiz var ise şekerli ve yağlı besinlerden uzak durmalısınız.

Bol bol egzersiz yapıp size zarar verecek besin maddelerini tüketmemeye özen göstermelisiniz.

Son Aranan Kelimeler

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Antenatal Down Sendromu Tarama Testleri Nedir, Ne Zaman ve Nasıl Yapılır ?

Antenatal Down Sendromu Tarama Testleri​ Antenatal Down Sendromu Tarama Testleri Nedir, Ne Zaman ve Nasıl Yapılır ? Antenatal Down Sendromu Tarama...

Kapat