Tiroid Tedavisi İçin Kür

sagligimicin

Administrator
Yönetici
Tiroid Tedavisi İçin Kür nasıl hazırlanır? Ahmet Maranki'den Tiroid Tedavisi İçin Kür hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Ahmet Maranki'den Tiroid Tedavisi İçin Kür yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Tiroid Tedavisi İçin Kür ile ilgili olarak sizler için internet ortamında bulduğumuz bilgiler aşağıdaki gibidir. Doktorunuza sormadan kesinlikle bu kürü uygulamayınız.

Ahmet Maranki Tiroid Tedavisi :

Prof. Dr. Ahmet Maranki trioid tedavisi hakkıdaki açıklamaları ve bitkisel kürlerinden faydalanmak için bu makaleyi inceleyeniz...

Prof. Dr. Ahmet Maranki Tavsiyeli Tiroid için Faydalı Ceviz Kürü: Tiroid rahatsızlıkları kişinin hayatını olumsuz etkiler. Tiroid için 'nin önerdiği ceviz kürü şöyle yapılıyor: Bir kaç adet cevizi bir su bardağında bir kaç gün bekletin ve cevizi yedikten sonra suyunu için. Bu uygulamayı hergün yaparsanız bir kaç hafta içinde kendinizdeki değişikliği farkedeceksiniz

Bundan başka ceviz arasındaki ince perdeden 25, 30 adetini bir litre suda bekletin ve onu da aynı şekilde hergün tüketirseniz tiroid için faydasını göreceksiniz.

Troit hastaları hakiki ceviz yağını tiroid bölgesine sürün her gece üstünü streçle kapatın 20 gün uygulayın 1 hatfa ara verin, ve 20 gün daha devam eDin 3 ay boyunca tekrarlayın.

- Ceviz'in içindeki perdelerden 50 adet perdeyi alın. 1litre suya koyun ve ağzını kapatın. Kapalı yerde 7 gün bekletin; her gün 1 fincan bu sudan için. 20 gün boyunca birer hafta ara vererek uygulayın.

- Ceviz'in recelini ve cevizin kendisini tüketin
 
Üst