Kardeş Kıskançlığı Nasıl Engellenir?

sagligimicin

Administrator
Yönetici
Kardeş Kıskançlığı Nasıl Engellenir?Kardeş Kıskançlığı Nasıl Engellenir? Kardeş kıskançlığı hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Kardeş Kıskançlığı Nasıl Engellenir yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Evde birden fazla çocuğunuz bulunmakta ve son derece problemli bir durum içerisindesiniz. Küçük çocuğunuz ve büyük çocuğunuz sürekli olarak problem yaratıyor ve sizin sıkıntılı bir sürece girmenize neden oluyorsa burada en büyük görev sizin. Her zaman şu bir gerçek ki kardeşler arasında huzursuzluk durumu her zaman olağan bir durumdur. Böyle bir durumla karşılaştığınızda moralinizi bozmamalı ve her zaman çocuklarınıza pozitif yönelişlerde bulunmalısınız.


Her çocuk evde ebeveynleriyle baş başa kalmak ve onların sadece onunla ilgilenmesini isterler. Bu durum yüzünden eve kardeş geldiğini ve problemli günlerin başlaması söz konusu olur. Çocuklar her zaman mutsuz olduklarında belli etmemeye çalışırlar fakat bu durum uzun süreli olmaz duygularını dışa vurmak amaçlı fiziksel rahatsızlık, korku ve kaygılar ortaya çıkabilmektedir. Bu...

Kardeş Kıskançlığı Nasıl Engellenir? yazısının devamı...
 
Üst