Gençler İçin Sosyal Ağlar Nasıl Güvenli Hale Getirilir?

sagligimicin

Administrator
Yönetici
Gençler İçin Sosyal Ağlar Nasıl Güvenli Hale Getirilir?Gençler İçin Sosyal Ağlar Nasıl Güvenli Hale Getirilir? Gençler için sosyal ağları güvenli hale getirmek hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Gençler İçin Sosyal Ağlar Nasıl Güvenli Hale Getirilir yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Çocuğunuz şu anda Facebook’a üye değilse bile yakında olacaktır. Bu site ne kadar eğlenceli ve sosyalleşmeye yardımcı da olsa bunların yanında tehlikeli yanları da yok değil ve bunun sizi bir ebeveyn olarak korkutması çok normal.


Bundan 10 yıl önce, sosyal ağların hayatımızın bu kadar içinde olacağını söyleseler inanmazdık. Siz, ister kişisel olarak sosyal ağları hayatınıza dahil etmiş olun, ister olmayın şöyle bir gerçek var; çocuklarınız, sosyal ağların olmadığı bir yaşamı hiç görmediler ve muhtemelen de asla görmeyecekler. Bu durumda sosyal ağlar, çocuklarınız için yararlı olabileceği gibi, bazı zamanlar zararlı da olabiliyorlar. Ama korkmayın, aşağıdaki önerilere uyarak çocuğunuzun arkadaşlarıyla güvenli bir şekilde...

Gençler İçin Sosyal Ağlar Nasıl Güvenli Hale Getirilir? yazısının devamı...
 
Üst