Ergen Çocuğunuz İçin Nasıl Pozitif Bir Rol Model Olursunuz?

sagligimicin

Administrator
Yönetici
Ergen Çocuğunuz İçin Nasıl Pozitif Bir Rol Model Olursunuz?Ergen Çocuğunuz İçin Nasıl Pozitif Bir Rol Model Olursunuz? Ergen Çocuğunuz İçin Pozitif Bir Rol Model Olma hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Ergen Çocuğunuz İçin Nasıl Pozitif Bir Rol Model Olursunuz yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.Ergenlik çağı, çocuğunuz için en zor dönemlerden bir tanesidir. Bu dönemde ona destek olmak, onu anlamaya çalışmak ve ona iyi bir model olmak, sağlıklı bir yetişkin olması açısından çok önemlidir.


Ergenler, hayatlarındaki yetişkinleri örnek alırlar. Kafalarındaki sorular için, onlara yol göstermeniz için ve onları korumanız için size güvenirler. Peki, ergenlikteki çocuğunuza nasıl iyi bir örnek teşkil edersiniz?

Sağlıklı olun
Ergen çocuğunuz sizin kendinize zihinsel ve fiziksel olarak iyi baktığınızı bilmeli. Doğru yemek seçimleri ve düzenli egzersiz rutininizle ona iyi bir örnek olun. Vücudunuz hakkında negatif yorumlarda bulunmayın. Buna dikkat...

Ergen Çocuğunuz İçin Nasıl Pozitif Bir Rol Model Olursunuz? yazısının devamı...
 
Son düzenleme:
Üst