Çocuklarınıza Karşı Yapmamanız Gereken Hatalar Nelerdir?

sagligimicin

Administrator
Yönetici
Çocuklarınıza Karşı Yapmamanız Gereken Hatalar Nelerdir?Çocuklarınıza Karşı Yapmamanız Gereken Hatalar Nelerdir? Çocuklarınıza Karşı Yapmamanız Gereken Hatalar hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Çocuklarınıza Karşı Yapmamanız Gereken Hatalar Nelerdir yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

İyi bir ebeveyn olmak, çocuklarınızın sağlıklı ve mutlu birer birey olarak yetişmesi açısından önemlidir.Kötü ebeveynlik nedir?
“Kötü ebeveynlik”, genç çocuklarının mutlu ve başarılı birer yetişkin olmalarına yardımcı olacak biçimde ebeveynlik yapmayan kişileri tanımlamak için kullanılmaktadır. Bu kişiler, diğer sorumluluklarıyla o kadar meşguldürler ki, aktif ve etkili bir ebeveyn olmayı öğrenmek için gerekli zamanı bulamazlar. Ebeveynliğin büyük bir angarya olduğunu düşünüp üzerine düşmezler. Ya da en kötü ihtimalle, iyi ebeveynlik yapmayı umursamayan kişilerdir. Her ne kadar bütün ebeveynlerin çocuklarına karşı en azından iyi niyetli bir çaba gösterdiklerini düşünmek istesek de, durum her zaman böyle...

Çocuklarınıza Karşı Yapmamanız Gereken Hatalar Nelerdir? yazısının devamı...
 
Üst