Çocuğunuzla Ne Kadar İlgilenmelisiniz?

sagligimicin

Administrator
Yönetici
Çocuğunuzla Ne Kadar İlgilenmelisiniz?Çocuğunuzla Ne Kadar İlgilenmelisiniz? Çocuğunuzla İlgilenirken Unutulmaması Gerekenler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Çocuğunuzla Ne Kadar İlgilenmelisiniz yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Çocuğunuzun zorlanacağını düşünerek herşeyi onun adına yapmak doğru mu? Anne baba olarak kendinizi çocuğunuza adamanız gerekir mi? Çocukla ilgilenirken unutulmaması gerekenler bu yazıda.

Annelerin ve babaların hayatlarını çocuklarına adamaları birçok kişi için hayranlık verici olabilir. Kendini çocuklarına adadığını düşünmeyen ebeveynler için yetersizlik duygusuna yol açabilecek bu beceriye, bir de çocukların gözünden bakmak gerekir.

Çocuk, hayatının ilk dönemlerinde annenin ve babanın verdiği gerçek sevgi ile duygusal gelişimine başlar. Çocuğunuzun zorlanabileceğini düşünerek, onun adına her şeyi yapmak çocuğunuzda, yetersizlik duygusuna sebebiyet verebilir.

AŞIRI İLGİ VERİRKEN UNUTULMAMASI GEREKENLER ŞUNLAR
Çocuklar 9 aydan 12 aya kadar ebeveynlerinden ayrı bir varlık oldukları hissini geliştirmeye başlar. Bu dönemde, aşırı...

Çocuğunuzla Ne Kadar İlgilenmelisiniz? yazısının devamı...
 
Üst