Bilgisayar Başında Mesai Fıtık Yapıyor

sagligimicin

Administrator
Yönetici
Bilgisayar Başında Mesai Fıtık YapıyorHer Boyun Ağrısı Fıtığa Mı Bağlıdır? Boyun Ağrısı Ve Fıtık hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Bilgisayar Başında Mesai Fıtık Yapıyor yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Beyin Ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Cenk Ermol, çalışan kişilerde boyun ağrısı görülme sıklığının daha fazla olduğunu belirtti.

Op. Dr. Cenk Ermol, kişinin ağır iş yükü altında olmasının da boyun ağ rısmda etken olduğunu belir- m terek, şunları söyledi:

"Ancak her boyun ağrısı fıtığa bağlı değildir. Boyun ağrıları özellikle mekanik nedenler ve omurga hastalıklarına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. En sık görülen boyun ağrısı tipi mekanik boyun ağrısıdır. İş yerlerinde özellikle masa başı görevlerde gün boyu eğik pozisyonda çalışanlarda bu yakınmayla çok sık karşılaşırız. Diğer bir sık nedende boynumuzu etkileyen küçük travmatik zedelenmelerdir."

Boyun ağrısının kola ve ele yayılmasının, uyuşukluk hissi varlığının, sinir kolu basısının yani boyun fıtığının belirtisi olabileceğini söyleyen Op. Dr. Ermol, "Boyun...

Bilgisayar Başında Mesai Fıtık Yapıyor yazısının devamı...
 

sanal ülke

Yeni Üye
Boyunum ağrıyor doktora gitsem kesin kötü bir şey vardır. Fazla oturup kalmamak lazım ama elde değil ki.
 
Üst