Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Kadın Cilt Bakımı / Fibrocell İle Güzelliğinizin Sırrı Kendinizde Saklı!
Fibrocell İle Güzelliğinizin Sırrı Kendinizde Saklı!

Fibrocell İle Güzelliğinizin Sırrı Kendinizde Saklı!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Fibrocell Yöntemi Nedir? Fibrocell Yöntemi hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Fibrocell İle Güzelliğinizin Sırrı Kendinizde Saklı​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Fibrocell yöntemi ile cildinizdeki bebeksi görüntüyü tekrar elde edebilirsiniz.

Cilt güzelliğindeki kaybın sebebi ciltteki iyileşmenin ve yenilenmenin anahtarı olan fibroblast hücrelerinin yaşla birlikte azalmasıdır. Stres, yorgunluk, iş hayatı, hava kirliliği, zararlı güneş ışınları gibi nedenler de bununla birleşince zamanla yaşananların izleri yüzümüzde, cildimizde birikiyor ve parça parça güzelliğimizden çalınıyor.

Zaten bize ait olan güzelliğimizi geri almak için Amerika ve Avrupa’da güvenle kullanılan Fibrocell yöntemi ile artık güç sizde! Fibrocell uygulamasında, kulak arkanızdan lokal anestezi yöntemi kullanılarak alınan ufak bir deri parçası ile kendi dokunuzdaki fibroblastlar ve yine kendinizden alınan kan uluslararası standartlarda teknik donanıma sahip laboratuar ortamında beslenerek zenginleştiriliyor ve cildinize enjekte edilerek doğal güzelliğinizi size geri kazandırıyor.

FDA tarafından onaylanmış yöntemle üretilen Fibrocell’in güzellik sırrı sizden gelir yani kendi dokularınız çoğaltılarak cildinize uygulanır ve bu sayede cildiniz aydınlanırgençleşir, bebeksi güzelliğe tekrar kavuşur. Fibrocell kimyasal madde içermediği ve %100 kendi dokularınız kullanılarak yapıldığı için vücudunuza uyum sağlar, alerji, kızarıklık gibi günlük hayatınızı aksatacak durumlara sebep olmaz. Cildinizde, yüz ifadenizde, mimiklerinizde bozulmalara sebep olmaz. Uygulamadan sonra yaşamınıza mutlulukla devam edebilirsiniz.

Fibrocell, 1 ay aralıklarla devam eden 3 seanslık enjeksiyon uygulaması ile doğal güzelleşme ve iyileşme etkisini uzun yıllar boyunca sürdürür.

Fibrocell, kırışıklıklaryüzdeki sarkmalarakne ve sivilce izleriyorgun görünümçatlaklaryanık ve yara izleriyaşlanmanın boyun ve ellerde yarattığı etkilersaç dökülmesi ve saçsızlıkkapanmayan kronik yaraların tedavisi gibi birçok alanda etkili ve kalıcı bir çözümdür.

Fibrocell Yöntemi

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Dermatologlardan Cilt Bakımı Önerileri

Dermatologlardan Cilt Bakımı Önerileri Nelerdir? Dermatologlardan Cilt Bakımı Önerileri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Dermatologlardan Cilt Bakımı Önerileri​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız...

Kapat