Anasayfa / Sağlıklı Yaşam İçin Spor / Dikkat Etmeniz Gerekenler Ve Öneriler / Evinizin Salonunu 10 Adımda Spor Salonuna Dönüştürün
Evinizin Salonunu 10 Adımda Spor Salonuna Dönüştürün

Evinizin Salonunu 10 Adımda Spor Salonuna Dönüştürün

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Evinizde Yapabileceğiniz Egzersizler Nelerdir? Evinizde Yapabileceğiniz Egzersizler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Evinizin Salonunu 10 Adımda Spor Salonuna Dönüştürün yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Evinizin salonunu 10 adımda spor salonuna dönüştürün Form tutmanın tek koşulu spor salonuna gitmek değil. İş temposu, çocuklar derken spor yapmaya vakit bulamıyorsanız evinizde yapacağınız 10 ufak egzersizle istediğiniz vücut formuna kavuşabilirsiniz.

Yoğun çalışma temposundan dolayı spor salonuna gitmeye fırsat bulamayan ama formda kalmak isteyen kadınların evde ufak hareketlerle form tutulması artık çok kolay. Eski milli jimnastikçi ve Herbalife Türkiye Spor Danışmanı Ebru Karaduman evde yapılacak 10 pratik egzersizle formda kalmanın sırlarını verdi.

Yazının devamı aşağıda yer almaktadır.

YURT_GAZETESI_20141109_15

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Spor Yapmadan Kilo Nasıl Verilir?

Spor Yapmadan Kilo Nasıl Verilir? Spor Yapmadan Kilo Verme hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Spor Yapmadan Kilo Nasıl Verilir yazısını sadece bilgi edinme...

Kapat