En Kötü Güzellik Önerileri

En Kötü Güzellik Önerileri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
En Kötü Güzellik Önerileri Nelerdir? En Kötü Güzellik Önerileri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. En Kötü Güzellik Önerileri​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Bunları okuyor hatta uyguluyorsanız bir an önce vazgeçin deriz!

En iyi sonuç için nemli cildinize nemlendirici sürün
Siz de nemi cildinize hapsetmek için, cildiniz hafif ıslakken nemlendirici uygulayın önerisini eminiz ki duymuşsunuzdur. Fakat bunu uygularsanız ortaya kaygan bir cilt çıkar ve cildinizin üzerine sürdüğünüz her şey kayar gider.

Ruj ya da dudak parlatıcısından göz farı yapın
Yapışkan bir dudak parlatıcısını göze uygulamak şimdiye kadar duyduğumuz en kötü güzellik önerisi olmalı! Bazı kadınlar pembe ya da kırmızı göz farını gerçekten iyi taşıyabilseler de kullandıklarının formülü gerçekten de önemlidir. Çoğu ruj ve parlatıcı göz derisi için fazla yağlıdır bu nedenle kullanmasanız iyi edersiniz.

Uhu ile siyah noktalarınızdan kurtulun
Yüzünüze uhu sürmek söz konusu ise bunun kötü bir fikir olduğunu hemen anlamalısınız! Bunun yerine yüz için hazırlanmış ürünlerden kullanmanızda fayda var. Yüzünüzde uhu kullanmak, cildinize zarar verebilir ve cilt problemlerine neden olabilir.

Ruj büyükanneler içindir
Bu gerçekten çok saçma! Bazı renklerin yaşlı kadınlar için daha uygun olduğunu biz de kabul ediyoruz ama bu bütün rujlar için geçerli değildir.

Fondöten alırken elinizin rengine uygun olmasına dikkat edin
Bu parlak fikir kimden çıktı bilmiyoruz ama bu gerçekten de kötü bir öneri. Elinizi yüzünüze yaklaştırın ve renk farkını dolayısıyla da bunun ne kadar yanlış bir fikir olduğunu kendi gözlerinizle görün!

Göz altına fazlaca kapatıcı kullanmak
Bazı ünlülerin makyajında, göz altlarının tıpkı yarım ay gibi kapatıcılarla kapatıldığını görmüşsünüzdür. Üstelik bu hatayı en çok yapanlar Eva Longoria ve Nicole Kidman ve bunun ne kadar korkunç göründüğüne eminiz ki siz de tanık olmuşsunuzdur.

Sivilcelerinizin üzerine aseton dökün
Lütfen asetonları oje çıkarmaktan başka bir iş için kullanmayın! Bu cildinizin gerçekten de kurumasına ve kötü kimyasallarla temas etmesine neden olur.


Umarız bu önerilerden hiç birini daha önce kullanmamışsınızdır. Eğer kullanıyorsanız da bir an önce vazgeçin deriz!

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Mükemmel Güzellik Sırları

Mükemmel Güzellik Sırları​ Nelerdir? Mükemmel Güzellik Sırları​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Mükemmel Güzellik Sırları​​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız...

Kapat