Emzirme Hakkında Herşey

Emzirme Hakkında Herşey

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Emzirme Hakkında Bilmeniz Gerekenler Nelerdir? Emzirme Hakkında Bilmeniz Gerekenler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Emzirme Hakkında Herşey yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Anneler için bebeklerine verecekleri bir damla süt bile her şeyden değerli. Bu yüzden de bir anne bebeğini emziremediği için vicdan azabı çekmeye başlayabiliyor. Oysa emzirmeye dair her ayrıntıyı bilirseniz, emzirmeyle ilgili yaşayacağınız problemleri de en aza indirebilirsiniz. Bazıları göğüs ucu küçük diye emziremez bazılarıysa sütü gelmiyor diye düşündüğünden… Bazılarının emzirirken canı yanar ama bebeğini doyurmak uğruna susar bazıları bebeğini emzirirken hangi pozisyonu kullanacağını bilemez. Bir bebeğin gelişmesindeki en önemli etken anne sütü her zaman annelerin kafasında bir soru işareti oluşturmuştur.

Yazının devamı aşağıda yer almaktadır.

BEBEGIMLE_ELELE_20141101_40

BEBEGIMLE_ELELE_20141101_41

BEBEGIMLE_ELELE_20141101_42

BEBEGIMLE_ELELE_20141101_43

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
9’u Da Muhteşem Ay

Hamilelik Dönemini Rahat Geçirebilmek İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir? Hamilelik Dönemini Rahat Geçirebilmek İçin Yapılması Gerekenler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. 9'u Da...

Kapat