Ellerinizi Daha Genç Göstermenizin Yolları​

Ellerinizi Daha Genç Göstermenizin Yolları

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Ellerinizi Daha Genç Göstermenizin Yolları​ Nelerdir? Ellerinizi Daha Genç Göstermenizin Yolları​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Ellerinizi Daha Genç Göstermenizin Yolları​​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​

Ellerinize yeterince özen gösteriyor musunuz?

Zeytinyağı banyosu
Kendinize bir zeytinyağı alın ve ellerinizi düzenli olarak bu yağda bekletin. Dilerseniz kollarınızı, dirseklerinize kadar, bu yağa sokabilirsiniz. Yağ ne kadar az koruyucu içerirse o kadar iyi!
Manikür
İyi bir manikür ellerinizin daha genç görünmelerini sağlar.

Nemlendirin
Ellerinizin yaşlanmalarını önlemenin en iyi yolu onları sık sık nemlendirmektir. Aklınıza gelen her an ellerinizi kremleyin, ilerde bunu yaptığınıza şükredeceksiniz. ​

Güneş kremi
Tıpkı cildimizin diğer bölgeleri gibi ellerimiz de güneşe maruz kaldığında daha hızlı yaşlanırlar. Bunu önlemek için ellerinizi güneşe çıkmadan önce mutlaka koruyucu bir kremle kremleyin.

Pamuk eldivenler
Gece yatmadan önce ellerinize kreminizi bolca ve masaj yaparak sürün ve pamuklu eldivenle nemi içeri hapsedin. Ellerinizde pamuklu eldivenle uyumanız onların daha çok nem emebilmelerini sağlayacaktır. Sabah uyandığınızda elleriniz yumuşacık olacak!

Plastik eldivenleri kullanın
Ev işi yaparken mutlaka plastik eldivenlerinizi takın. Böylece ellerinizi suyun ve kimyasalların etkilerinden korur ve genç kalmalarını sağlarsınız.

Ilık tutun
Sıcak, buharlı ve köpüklü banyoları seviyor olabilirsiniz ama emin olun ki elleriniz sizle aynı fikirde değiller! Ilık suyu tercih etmek ellerinizin kurumalarını önler.


Ellerinize iyi bakın!!!

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Selülitlere Karşı Etkili Gıdalar

Selülitlere Karşı Etkili Gıdalar Hangileridir? Selülitlere Karşı Etkili Gıdalar hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Selülitlere Karşı Etkili Gıdalar ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız...

Kapat