Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Makyaj / Dudaklarınızı Daha Dolgun Gösterecek Makyaj Hileleri
Dudaklarınızı Daha Dolgun Gösterecek Makyaj Hileleri

Dudaklarınızı Daha Dolgun Gösterecek Makyaj Hileleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Dudaklarınızı Daha Dolgun Gösterecek Makyaj Hileleri Nelerdir? Dudaklarınızı Daha Dolgun Gösterecek Makyaj Hileleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Dudaklarınızı Daha Dolgun Gösterecek Makyaj Hileleri ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​​​​​

Dudaklarınızın daha dolgun görünmelerini mi istiyorsunuz?


Kan dolaşımını hızlandırın
Dudaklarınızı düzenli olarak ölü derilerden arındırmak kan dolaşımını hızlandıracak ve dudaklarınızın daha dolgun olmalarını sağlayacaktır. Bunun için küçük bir diş fırçası kullanabilirsiniz.

Yalancı gölge oluşturun
Su geçirmez, koyu kahverengi bir göz kalemi alın ve alt dudağınızın hemen altından küçük bir çizgi çekin, çizginiz gerçekten çok hafif ve ince olsun. Bu, sahte bir gölge görüntüsü ortaya çıkartacaktır.

Son dokunuş parlak olsun
Ruj seçerken parlak olmasına dikkat edin. Dudaklarınızdaki ışık yansıması onları daha dolgun gösterecektir.

Beyaz göz kalemi kullanın
Kahverengi göz kalemiyle yaptığınız gölgeler hoşunuza gitmiyorsa, beyaz kalem kullanın. Makyaj malzemelerinizi uyguladıktan sonra, en son, beyaz kalem kullanarak dudak altınızda ince bir beyaz çizgi çekin. Bu, üç boyutlu bir etki yaratacaktır.

Rujla aynı renk kalem kullanın
Rujunuzu seçerken onunla aynı renkte bir dudak kalemi alın. İkisini beraber kullanarak daha dolgun dudak görüntüsüne sahip olabilirsiniz.

Dudak büyütücü ruj kullanın
Artık her yerde dudak dolgunlaştırıcı ruj bulmak mümkün. Bu rujlardan edinerek dudaklarınızın daha dolgun olmalarını sağlayabilirsiniz.


Sizin de önerileriniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Gözlerinizi Daha Büyük Göstermenin Yolları

Gözlerinizi Daha Büyük Göstermenin Yolları Nelerdir? Gözlerinizi Daha Büyük Göstermenin Yolları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Gözlerinizi Daha Büyük Göstermenin Yolları ​yazısını sadece bilgi edinme...

Kapat