Dudak Estetiği

Dudak Estetiği

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Dudak Estetiği Nasıl Yapılır? Dudak Estetiği hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Dudak Estetiği​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Gelişen teknoloji bir çok alternatifi de beraberinde getirmiştir. Gülüşümüz biz bayanlar için oldukça önemlidir. Gülümsemelerde ise bizi biz yapan dudaklarımızdır. Dudak yapısını beğenmeyen bay ve bayanların dudak estetiği hakkında bilgi edinmeleri son derece önemlidir.

Doğru dudak estetiği nasıl yapılmalı?
Dudak estetiği denildiğinde akla öncelikli olarak yüzün genel hatlarıyla uyumlu bir görünüm gelmesi gerektiğini dile getirdi.

Dudak estetiği yapılırken öncelikli olarak dudağın boy ve genişliği, alt ve üst dudakların birbirine olan oranı, konuşma ve gülümseme esnasında dişlerin dudak aralığından ne ölçüde göründüğü dikkate alınmalıdır. Alt dudak daima üst dudağa oranla kalın olmalı ve burun ucu ile uyumlu bir görünüm elde edilmelidir. Ayrıca, gülerken dudaklar diş etlerinden baskın çıkmalı, diş etlerinin görünmesine izin vermeyecek ölçüde hizalanmalıdır.

Dudak estetiği ameliyatlarının sunduğu çözümler
Dudak estetiği ameliyatlarının kişilerin konuşmalarından gülümsemelere varıncaya dek, oldukça önemli aktivitelerde aktif rol oynuyor.

Dudak estetiği operasyonlarında ilk etapta estetik kusurun doğru tespiti yapılmalıdır. Bu aşamadan sonra dudağı yukarı kaldırma, dudağa daha dolgun bir görünüm kazandırma, burun ve dudak arasındaki oranın doğru açıyla şekillendirilmesi, dudak çizgisinin belirginleştirilmesi, ağzın köşe kısımlarına şekil verilmesi gibi oldukça geniş bir alanda dudaklara estetik operasyonlar yapılabilmektedir. Bu uygulamalar cerrahi işlem desteğiyle yapılabilir, gerekli görülmesi halinde hastanın ihtiyacına ve genel durumuna göre dolgu maddelerinden de faydalanılabilir.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Dolgu Amaçlı Yağ Hücre Enjeksiyonları

Dolgu Amaçlı Yağ Hücre Enjeksiyonları Nerelerde Kullanılır, Nasıl Yapılır? Dolgu Amaçlı Yağ Hücre Enjeksiyonları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Dolgu Amaçlı Yağ...

Kapat