Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Kadın Estetiği Hakkında Bilgiler / Lazer Uygulamaları / Dövme Silme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları
Dövme Silme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları

Dövme Silme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Dövme Silme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları Nelerdir? Dövme Silme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Dövme Silme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Q-Switch Lazer yöntemiyle tüm dövmeler silinebilir mi?
Çok renklidövmeler ve metalik pigment içeren dövmelerin lazer ile tedavisi renksizdövmelere göre daha zor ve daha uzun sürede sonuç vermektedir.

Lazerle dövme silme tedavisi ne kadar sürer? 
Lazerle dövme silme tedavisi genellikle 1 ya da 2 ayda 1 defa olmak üzere 4 – 6 seans sürer. Bacak bölgesinde bulunan dövmelerin silinmesi, diğer bölgelerdeki dövmelere göre daha uzun süre alabilir. Bu tedavi sonrasında antibiyotikli krem kullanmak gerekebilir.

Lazerle dövme silme tedavisinin yan etkileri var mıdır?
Tedavi sonrasında uygulama yapılan alanda; renk değişiklikleri, yara izi, alerjik reaksiyon, beyaz renk içeren dövmelerde ise koyulaşmalar olabilir. Oluşabilecek bu yan etkileri minimize etmek amacıyla bu konuda tecrübeli ve uzman hekimlerce tedavi yapılmalıdır.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Lazer Epilasyon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları

Lazer Epilasyon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları Nelerdir? Lazer Epilasyon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Lazer...

Kapat