Anasayfa / Alternatif Tıp / Şifalı Bitkiler Ve Faydaları / Doğal Ağrı Kesici Bitkiler
Doğal Ağrı Kesici Bitkiler

Doğal Ağrı Kesici Bitkiler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Doğal Ağrı Kesici Bitkiler Nelerdir? Doğal Ağrı Kesici Bitkiler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Doğal Ağrı Kesici Bitkiler yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​

Ağrı kesici antibiyotikler bireyleri fazlasıyla etkilemektedir. Vücutta kalıntıların oluşması yan etkilere yol açması son zamanlarda en sık karşılaşılan sorunlardandır. Ağrı kesici haplar böbreklere oldukça fazla zarar vermektedir. Bitkisel ağrı kesiciler bulunmaktadır.

Defne: Vücuda rahatlık vermektedir. iştahı açarak idrarı ve adeti söktürmektedir. Doğal ağrı kesici bitkiler arasında yer alan defne bitkisi sinir ağrılarını geçirmektedir.

Haşhaş: Afyon alkaloitleri bulunduran bu bitki ağrıları keserek özellikle diş hekimliği bölümünde faydalanılan doğal ağrı kesici bitkiler arasında yer alır.

Güzel avrat otu: Mide ağrısı olan bireylerde ve ilaç yapımında kullanılmaktadır.

Badem: Mesane ve idrar yollarında iltihap olan bireylerde uygulanmaktadır. Baş ağrısı, karaciğer ve böbrek ağrısını gidermektedir.

Biberiye otu: Doğal ağrı kesici bitkiler arasında yer alan bu bitki romatizmasal ağrıları dindirmeye bire birdir.

Çilek: Bağırsak sorunları, idrar yolları sorunu, böbrek hastalıkları için birebir olan çilek ayrıca da diş etlerini güçlendirmektedir. Ağız kokusu ve tartarları önlemeye de birebirdir.

Kiraz: Aspirin niteliğindedir. Kiraz yiyen bireyler ağrılarının son derece hafiflediğini göreceklerdir.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Ginsengin Faydaları

Ginsengin Faydaları Nelerdir? Ginsengin Faydaları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Ginsengin Faydaları yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden...

Kapat