Anasayfa / Sağlık Videoları / Alternatif Tıp & Terapi Hakkında Videolar / Dışavurumcu Sanat Terapisi Hangi Sorunlarda Kullanılır?

Dışavurumcu Sanat Terapisi Hangi Sorunlarda Kullanılır?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Dışavurumcu sanat terapisi hangi sorunlarda kullanılır? Dışavurumcu Sanat Terapisti Suzi AMADO, Dışavurumcu sanat terapisi hangi sorunlarda kullanılır sizler için aşağıdaki videoda anlatıyor. Dışavurumcu Sanat Terapisi Hangi Sorunlarda Kullanılır videosunu sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Dışavurumcu sanat terapisi, özellikle yaratıcılık anlamında çıkmaza giren kişiler için son derece faydalı bir yöntem. Travmatik deneyimlerin etkisinden kurtulmak isteyen kişiler de dışavurumcu sanat terapisine başvurabilir. Kişi bu yöntemle, yaşadığı travmayı sanatsal yollarla ifade etme şansını yakalar.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Dışavurumcu Sanat Terapisinden Kimler Faydalanabilir?

Dışavurumcu sanat terapisinden kimler faydalanabilir? Dışavurumcu Sanat Terapisti Suzi AMADO, Dışavurumcu sanat terapisinden kimler faydalanabilir sizler için aşağıdaki videoda anlatıyor. Dışavurumcu Sanat Terapisinden...

Kapat