Diş Telleri Leke Bırakır Mı?

Diş Telleri Leke Bırakır Mı?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Diş Telleri Leke Bırakır Mı?​ Diş Telleri Ve Leke Bırakır hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Diş Telleri Leke Bırakır Mı ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Braketleri yapıştırdığımız zaman tedavi bitiminde söküm aşaması oluyor tabiiki. Bu söküm aşamasında eğer kişi ağız hijyenine dikkat etmemiş ise o zaman braketlerin altında diş çürükleriyle karşılaşılabilir. Esasında renkleşme dediğimiz şey odur. İnsanlar der ki braketler çıkartıldıktan sonra dişlerimde renkleşme olacak mı? Renkleşme diye bir şey yoktur. Braketler çıktığı zaman dişin yüzeyinde oluşan çürükleri görebiliriz. Ama normal bir ağız hijyeniyle kişi ağzını gayet güzel temizlediği taktirde çürük oluşma gibi bir riski olmayacaktır.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Ortodontide Hangi Tip Diş Telleri Kullanılır?

Ortodontide Hangi Tip Diş Telleri Kullanılır?​ Ortodontide Kullanılan Diş Telleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Ortodontide Hangi Tip Diş Telleri Kullanılır ​yazısını sadece...

Kapat