Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Makyaj / Daha Hızlı Makyaj Yapmanızı Sağlayacak Yöntemler
Daha Hızlı Makyaj Yapmanızı Sağlayacak Yöntemler

Daha Hızlı Makyaj Yapmanızı Sağlayacak Yöntemler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Daha Hızlı Makyaj Yapmanızı Sağlayacak Yöntemler Nelerdir? Daha Hızlı Makyaj Yapmanızı Sağlayacak Yöntemler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Daha Hızlı Makyaj Yapmanızı Sağlayacak Yöntemler ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​​​​​

Daha hızlı makyaj yapmayı öğrenmek, acil evden çıkmanız gereken günlerde kurtarıcınız olacaktır.


1. Maskara

Maskara uygulaması son derece uzun süren bir iştir ama maskaranızın fırçasını temiz tutarsanız, maskara uygulamak çok daha kolaylaşır. Maskara fırçanızı geceleri yatmadan önce temizleyin, böylelikle sabaha daha az işiniz kalır.

2. Göz farı
Eğer ekstra birkaç dakikanız varsa neden göz farı sürmeyesiniz? Göz farı fırçaları gerçekten de çok işe yarar ve bu fırçalar sayesinde göz farını ne kadar süreceğinizi kolayca ayarlayabilirsiniz.

3. Dudak parlatıcısı
Parlatıcı sürmek, ruj sürmekten çok daha kolaydır. Ruju doğru sürmek birkaç adımdan geçer ve renkle ilgili sorun yaşarsanız, makyaj süreniz uzar ama dudak parlatıcısını çantanıza atıp istediğiniz an 1-2 saniye içinde sürebilirsiniz.

4. Pudra fondötene karşı
Fondöteni sürdükten sonra kuruması ve yüzünüze oturması için beklemek gerekir. Onun yerine pudra kullanmayı tercih edin.

5. Kirpik kıvırıcı
Uyuyakaldınız ve kirpiklerinizin güzel görünmesi için maskara sürmeye bile vaktiniz yok mu? Kirpik kıvırıcı kullanmayı deneyin. Böylece kirpiklerinizi yukarı doğru kıvırmış olursunuz ve bu, onların güzel görünmelerini sağlar.

6. Dağıtılmış eyeliner
Göz farı sürecek vaktiniz yok mu? Sorun değil! Eliniz ile dağıtacağınız eyelinerınız da en az far kadar güzel duracaktır. Üstelik şu sıralar oldukça moda.

7. Krem allık
Hangi allığın sizin teninizde güzel duracağı sorusuyla uğraşmak istemiyorsanız, krem allık kullanmayı deneyin. Krem allıkları uygulaması son derece kolaydır. Üstelik krem allığınızı arabada bile sürebilirsiniz.

8. Kolay renkler seçin
İşte size son tavsiyemiz; hızlı makyaj uygulamadaki en önemli şeylerden biri renk seçiminizdir. Aceleniz olduğu zaman cesur renkleri bir kenara bırakın ve daha kolay renklerle makyajınızı uygulayın.


Doğallığın moda olduğu bu günlerde, az makyaj yapmak çok daha tercih edilen bir durum halini aldı. Size de, eğer çok önemli bir davete katılmayacaksanız, makyajınızı mümkün olduğunca doğal ve az tutmanızı tavsiye ederiz. Böylece makyaja harcadığınız zaman da azalacaktır.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
En Yararlı Güzellik Ürünleri

En Yararlı Güzellik Ürünleri Nelerdir? En Yararlı Güzellik Ürünleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. En Yararlı Güzellik Ürünleri ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve...

Kapat