Anasayfa / Sağlık Videoları / Bebek Ve Çocuk Sağlığı İle İlgili Videolar / Çocuk Ve Ergen Ruh Sağlığı Hakkında Videolar / Çocuklarda Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Bozukluğu Davranışları Nasıl Etkiler?

Çocuklarda Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Bozukluğu Davranışları Nasıl Etkiler?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Çocuklarda dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu davranışları nasıl etkiler? Psikiyatrist Dr. R. Sabri YURDAKUL, Çocuklarda dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu davranışları nasıl etkiler sizler için aşağıdaki videoda anlatıyor. Çocuklarda Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Bozukluğu Davranışları Nasıl Etkiler videosunu sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Çocuklar, dikkat eksikliğine bağlı olarak çok fazla konuşabilirler. Ders çalışırken zorlanırlar. Özellikle eğitim hayatları son derece olumsuz şekilde etkilenir.

 

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
MERS Nasıl Teşhis Edilir?

MERS nasıl teşhis edilir? Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Dilek ARMAN, MERS nasıl teşhis edilir sizler için aşağıdaki videoda...

Kapat