Anasayfa / Bebek Ve Çocuk Sağlığı / Bebek Ve Çocuk Hastalıkları / Çocuğunuzu Antibiyotiksiz İyileştirin
Çocuğunuzu Antibiyotiksiz İyileştirin

Çocuğunuzu Antibiyotiksiz İyileştirin

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Çocuğumu Antibiyotiksiz Nasıl İyileştiririm? Çocuklarda antibiyotiksiz iyileşme hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Çocuğunuzu Antibiyotiksiz İyileştirin yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.
Çocuklarımız biz anneler için oldukça değerlidir. Onları sağlığını düşünerek sürekli olarak bir endişelenme içerisine gireriz. Çocuğunuzu antibiyotiksiz iyileştirin.

Özellikle son zamanlarda meydana gelen mevsim değişiklikleri sonucunda hastalık ve kuru öksürük oldukça artış göstermektedir. Peki çocuğunuzu antibiyotiksiz iyileştirin dersek ne dersiniz? Yapacağınız ufak dokunuşlar ve sağlıklı uygulamalar ile çocuğunuzun hiç bir zarar görmeden hastalıktan kurtulmasını sağlayabilirsiniz.

Terlemesine karşılık sürekli olarak ince bir bez bulundurmalı sık sık atleti değiştirilerek teri engellemelisiniz.

Bol bol sıvı tüketmesini sağlayarak terleme ve idrar ile çocuğunuzun rahatsızlığını üzerinden atmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Bal 1 yaşından küçük çocuklara verildiğinde ciddi rahatsızlıklar meydana getirmekte ve gıda zehirlenmesine sebep olmaktadır. Bu yüzden 1 yaşını aşmış çocuklarda uykudan yarım saat önce 1 bal kaşığı verecek olmanız öksürüğü durduracaktır.

Deniz suyu damlaları kullanarak burnunda oluşan tıkanıklıktan tamamıyla kurtulabilirsiniz.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Çocuklarda Diş Gıcırdatma Neden Olur?

Çocuklarda Diş Gıcırdatma​ Neden Olur? Çocuklarda diş gıcırdatma hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Çocuklarda Diş Gıcırdatma​ Neden Olur yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız...

Kapat