Anasayfa / Sağlık Videoları / Hastalıklar Ve Tedavi Yöntemleri Videoları / Kanser Hakkında Videolar / Cilt Kanserinden Korunmak İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Cilt Kanserinden Korunmak İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Cilt kanserinden korunmak için nelere dikkat etmek gerekir? Dermatolog Dr. Ahmet GÜNAY, Cilt kanserinden korunmak için nelere dikkat etmek gerekir sizler için aşağıdaki videoda anlatıyor. Cilt Kanserinden Korunmak İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir videosunu sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Cilt kanserinden korunmak için kanser olma ihtimali olan bölgeleri güneş ışınlarından korumak gerekiyor. Bunun yanında beyaz tenliler, beni olanlar ve uzun süre iyileşmeyen yarası olan kişilerin güneşten kaçınmaları gerekli. Güneş koruyucu kullanılarak güneşten korunmak mümkün.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Güneşlenme Cilt Kanseri Riskini Artırır Mı?

Güneşlenme cilt kanseri riskini artırır mı? Dermatolog Dr. Ahmet GÜNAY, Güneşlenme cilt kanseri riskini artırır mı sizler için aşağıdaki videoda anlatıyor. Güneşlenme Cilt Kanseri...

Kapat