Cildinizi Bikini Sezonuna Hazırlayın

Cildinizi Bikini Sezonuna Hazırlayın

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Cildinizi Bikini Sezonuna Hazırlamak İçin Neler Yapabilirsiniz? Cildinizi Bikini Sezonuna Hazırlamak hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Cildinizi Bikini Sezonuna Hazırlayın​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Yaz geldi geliyorken bizler bikinilerimizle sahillerde rahatça süzülebilmek için rejime başladık bile! Peki ya cildimiz?

İstenmeyen tüylerden kurtulmak
İstenmeyen tüylerden kurtulmak hem bir kadınlar için son derece önemli, hem de yorucu. Ama siz siz olun bu işlemi bir an önce bitirmek için acele etmeyin. Böylece yanıklar ve kesiklerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Bütün vücudu ölü derilerden arındırmak
Pek çok kadın ölü derilerden kurtulmanın önemini unutuyor. Karnınızı, kollarınızı ve bacaklarınızı ölü deriden arındırmak en az yüzünüz kadar önemli. Bunun için bir peeling edinebilir veya kendi peelinginizi yapabilirsiniz.

Ayrıca hamama gitmek ve keselenmek de pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır.

Aşamalı bronzlaşmak
Kendinizi kızgın kumlara ve serin sulara bırakmadan önce güneş kremlerinizi sürmenizde fayda var.

Ayaklarınızı unutmayın
Ayaklarınızın da tıpkı cildiniz gibi bakıma ve nemlendirilmeye ihtiyacı olduğunu unutmayın. Her gece yatmadan önce ayaklarınıza krem sürün ve güneşe çıkınca da onları da güneş kremi ile koruyun.

Akne düşmanı duş jeli
Sırtınız ve kollarınızda sivilceler mi var? Bikiniyle hiç de hoş durmayacaklarına eminiz. O zaman, kendinize akne düşmanı içeriği olan bir duş jeli almanın vakti geldi demektir.

Suyu unutmayın
Son olarak, cildinizin güzel ve kusursuz görünmesi için suya ihtiyacı olduğunu unutmayın. Cildiniz, ancak yeterince nemliyse kuru görünümden kurtulur ve su, size içten dışa sağlık ve güzellik sağlar. Bundan dolayı bol bol su için.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Farklı Sir Ağda Türleri

Farklı Sir Ağda Türleri Nelerdir? Farklı Sir Ağda Türleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Farklı Sir Ağda Türleri​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız...

Kapat