Çabalamadan Sıkılaşın!

Çabalamadan Sıkılaşın!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Vücudunuzu Sıkılaştırmanın Kolay Yolları Nelerdir? Vücudunuzu Sıkılaştırmanın Kolay Yolları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Çabalamadan Sıkılaşın yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Önerilerimizi deneyin yaza formda girin.

Yaz uzaklardan görünmeye başlamışken, siz de vücudunuzu sıkılaştırmaya mı karar verdiniz? Şekle girmenin kolay yollarını mı arıyorsunuz? Okumaya devam edin.

Şişkinlikten kurtulun
Şişkinlik, seksi bir vücudun en büyük düşmanıdır, bununla savaşmalı ve bu savaşı yenmelisiniz!Şişkinlikten kurtulmanın en kolay yolu ise limonlu su içmektir. Limon, yüksek oranda C vitamini içerir, vücudu toksinlerden ve mineralleri mikroplardan arındırır. Ayrıca, doğal bir idrar söktürücüdür ve açlığı da bastırmaya yardım eder. Bir şişe suya ya da yeşil çaya yarım limon sıkın ve için. İşte bu kadar!

Yumurta
Sabah koşunuzdan önce kendinizi enerji ile doldurmak veya bütün gün enerjinizi yüksek tutacak bir kahvaltıyla mı güne başlamak istiyorsunuz? Bu durumda omlet mükemmel bir seçim olacaktır. Yumurta, yüksek oranda protein ve iyilik içerir ve gün içinde enerjinizin olmasına yardımcı olur. Yanında biraz da az yağlı peynir yerseniz, kilo veriminiz hızlanır.

Yürüyün
Haftada 150 dakika yürümek, kilo vermenize yardımcı olur. Ayrıca kalp ve ciğerlerinizin de sağlıklı olmasını sağlar.

Oyun oynayın
Çocuğunuz ya da çocuklarınız varsa, size sıkılaşmanızda en çok onlar yardımcı olacaklardır. Beraber kumdan kale yapmak, futbol oynamak ya da bisiklete binmek, hem kalori yakmanızı, hem de eğlenmenizi sağlayacak.

Başarana kadar ‘mış’ gibi yapın
Şu an nasıl oturuyorsunuz? Sırtınız dik, karnınız içeri çekilmiş bir şekilde mi? Birçok insanın duruşu gerçekten de çok kötüdür ve bu nedenle normalde olduklarından daha kilolu gibi görünürler. Doğru oturuş, daha sıkı görünmenizi sağlayacaktır.

Top oyunları
Evden çalışıyor ya da iş yerinde kendi özel ofisinizi mi kullanıyorsunuz? O zaman kullandığınız sandalyeyi pilates topu ile değiştirin! Dışarıdan biraz garip görünecek olsa da bu top ana kaslarınızı bütün gün boyunca çalıştıracak ve sonuçlarını hemen görmenizi sağlayacaktır. Daha kolay bir başlangıç için günde 1 saat pilates topunu kullanın ve sonra normal sandalyenize geçin. Bu hem kolay, hem de faydalı bir egzersiz olacak.


Peki, sizin bize önermek istediğiniz bir yöntem var mı?

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Yaptığınız Sporun İşe Yaramamasının Nedenleri

Yaptığınız Sporun İşe Yaramamasının Nedenleri Nelerdir? Yaptığınız Sporun İşe Yaramamasının Nedenleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Yaptığınız Sporun İşe Yaramamasının Nedenleri yazısını sadece...

Kapat