Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Güzellik Sırları / Bütçenizi Rahatlatacak Pratik Güzellik Önerileri
Bütçenizi Rahatlatacak Pratik Güzellik Önerileri

Bütçenizi Rahatlatacak Pratik Güzellik Önerileri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Bütçenizi Rahatlatacak Pratik Güzellik Önerileri Nelerdir? Bütçenizi Rahatlatacak Pratik Güzellik Önerileri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Bütçenizi Rahatlatacak Pratik Güzellik Önerileri​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Biz kadınlar bütçemizin büyük bir bölümünü güzelliğimiz için harcarız.

Allık yerine ruj
Yanaklarınıza renk vermek istediğinizde ve yanınızda allık olmadığında, rujunuzu krem allık gibi kullanabilirsiniz.

Traş köpüğü yerine saç kremi
Traş köpüğünüz bittiyse saç kreminizi kullanabilirsiniz. Yalnız unutmamanı gereken nokta, jilet yaparken saç kreminizi traş köpüğü kadar kalın değil, ince bir tabaka halinde kullanmak.

Eyeliner yerine rimel
Rimelinizi çok amaçlı kullanmanız mümkün. Rimel sürerken, fırçayı sadece kirpiklerinizin ucuna değik en dipten uca sürün. Böylece gözlerinize eyeliner çekmiş görünümü elde edersiniz.

Elektriklenme karşıtı krem yerine vücut kremi
Saçınızın bir türlü şekil almadığı, kabarık olduğu günlerde ellerinizi kremleyin ve elinizde kalan fazla kremi saçlarınıza uygulayın. Ellerinizi saçlarınızın elektriklenmiş kısımlarından geçirmeniz yeterli olacaktır.

Rimel yerine vazelin
Az miktarda vazelini parmak uçlarınıza alın ve kirpiklerinizden geçirin. Bu, kirpiklerinizin parlak, şık ve daha koyu görünmelerini sağlayacaktır.


Sizin de değişik önerileriniz varsa, bizimle paylaşabilirsiniz.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Kış Mevsimi İçin Güzellik Önerileri

Kış Mevsimi İçin Güzellik Önerileri Nelerdir? Kış Mevsimi İçin Güzellik Önerileri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Kış Mevsimi İçin Güzellik Önerileri​ ​yazısını sadece bilgi...

Kapat