Bu Yöntemle Ameliyatsız Gençleşin!

Bu Yöntemle Ameliyatsız Gençleşin!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Fokuslu Ultrason Nedir, Nasıl Uygulanır? Fokuslu Ultrason hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Bu Yöntemle Ameliyatsız Gençleşin yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Dermatec Polikliniği Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek fokuslu ultrason ile ameliyatsız yüz germe işlemi hakkında bilgiler verdi. Dr.Ata Nejat Ertek,”Fokuslu Ultrason ile ameliyatsız yüz germe işleminde ses dalgalan kullanılarak sadece bir seansta cildin alt katmanlarındaki kolajen üretiminin tetiklenmesi, ciltte sıkılaşma ve lifting etkisi sağlanır. Cilt elastikiyetinin kaybına bağlı olarak oluşan sarkma ve kırışıklıklar cerrahi bir işlem olmadan giderilmektedir. Uygulama sonrası ilk andan itibaren başlayan etki her geçen gün daha belirginleşir, 3 ayın sonunda maksimum etki ortaya çıkar. Öncesi ve sonrası fotoğraflara baktığınızda bazı çizgilerin işlem biter bitmez azaldığını, çoğu zaman ise yok olduğunu görebiliyorsunuz. Ultrason ile cilt germe ciltte kolajen üretimini uyardığı için sonuçlar uzun süre kalıcılık taşımaktadır.” dedi.
A_GAZETE_20141222_9

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Son Çare Mide Küçültme

Obezitenin İlk Ve Öncelikli Tedavisi Nedir? Obezitenin İlk Ve Öncelikli Tedavisi hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Son Çare Mide Küçültme yazısını sadece bilgi...

Kapat