Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Güzellik Sırları / Bikini Sezonuna Hazır Olmak İçin Şimdiden Yapmanız Gerekenler
Bikini Sezonuna Hazır Olmak İçin Şimdiden Yapmanız Gerekenler

Bikini Sezonuna Hazır Olmak İçin Şimdiden Yapmanız Gerekenler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Bikini Sezonuna Hazır Olmak İçin Şimdiden Yapmanız Gerekenler Nelerdir? Bikini Sezonuna Hazır Olmak İçin Şimdiden Yapmanız Gerekenler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Bikini Sezonuna Hazır Olmak İçin Şimdiden Yapmanız Gerekenler​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Yaza az kaldı diye hemen paniklemeyin! Programlı çalışırsanız kendinizi yazın, bikini sezonuna rahatça hazırlayabilirsiniz.

Kendinize hedef belirleyin
İster kilo vermek, ister poponuzu sıkılaştırmak, ister tamamen sıkılaşmak, hedefiniz ne olursa olsun bunu belirlemek atacağınız ilk adımdır. Hedefinizi bulduktan ve buna kendinizi adadıktan sonra küçük adımlarla kendinizi yaza hazırlayın.

Daha taze ürünler tüketin
Şimdi sıra öğünlerinizi hafifletmeye geldi. Öğünlerinizde taze sebze ve meyvelere yer açın, yağsızprotein ve sağlıklı yağları da ihmal etmeyin. Böylece düşük kalorili ama besleyici öğünlerinizle vücudunuzu forma sokun.

Su, su, su
Su içmek edinebileceğiniz en iyi alışkanlıktır. Su içmek, cildinizin parlamasını, kendinizi tok hissetmenizi ve selülitten kurtulmanızı sağlar. Meyve suyu ya da gazlı içecekler yerine içine limon ve salatalık eklediğiniz suyunuzu tüketin. Dilerseniz suya meyve katarak lezzet verebilirsiniz.

Kendinize bir egzersiz arkadaşı edinin
Yaz için şekle girmek bir arkadaşla çok daha eğlenceli ve kolaydır. Sizinle beraber egzersiz yapacak bir arkadaşınızı bulun ve belirlediğiniz düzende, beraber spor yaparak birbirinizi motivasyonlu tutun.

Egzersizlerinize her hafta 5 dakika daha ekleyin
Her hafta egzersiz sürenizi 5 dakika daha uzatın. Yaza kadar bu, sizde büyük farklılıklar yapacak.

Vitrin gezin
Vücudunuz yaza henüz hazır olmasa da, vitrin gezerek yazın almak istediğiniz parçaları seçin ve kendiniz motive edin. 

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Güzellik Malzemesi Olarak Limon

Güzellik Malzemesi Olarak Limon Nasıl Kullanılır? Güzellik Malzemesi Olarak Limon hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Güzellik Malzemesi Olarak Limon​ ​yazısını sadece bilgi edinme...

Kapat