Beyazlayan Saçlara Ne Yapmalı?

Beyazlayan Saçlara Ne Yapmalı?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Beyazlayan Saçlara Ne Yapmalı? Beyazlayan Saçlara Yapılması Gerekenler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Beyazlayan Saçlara Ne Yapmalı ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​​​​​

Beyaz saçlar yaşlandığınız anlamına gelmezler.

Cımbızı bırakın
Saçınızdaki beyazları cımbızla çekmek istiyor olsanız da bunu yapmayın. Bu, daha çok beyaz saçın çıkmasına, yerine gelen yeni saç kısa olacağı için yukarı doğru uzamasına ve kötü bir görüntüye neden olur. Üstelik saçı çekerek kopartmak, saçınızın foliküllerine zarar verir ve zamanla incelmesine neden olur.

Rahatlayın
Bu konuda ne kadar paniklerseniz o kadar çok beyaz saç görürsünüz. Çünkü aklınız sadece beyaz saçlarda olur ve stres de saçlarınızın beyazlamasına neden olacaktır.

Karıştırın
Eğer saçınızda sadece birkaç tel beyaz varsa boyamanıza gerek yok. Bunun yerine geçici saç boyalarıyla sadece beyazlarınızı boyayarak diğer saçlarınızın boyasız ve canlı kalmalarını sağlayabilirsiniz. Boyadığınız saç ise doğal saçınızın arasına karışacaktır.

Cila sürün
Saçınıza cila attırarak saçlarınızın daha parlak ve canlı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Kıvırcık saçı deneyin
Eğer düz saçlarınızla biliniyorsanız kendinizi yenileyin ve saçlarınızı kıvırcık ya da dalgalı bir model olarak kullanın. Böylece beyaz teller görünmeyeceklerdir.

Saçlarınızı sevin
Kır saçlar, özellikle kadınlarda, kendine güveni simgeler. Siz de bu yeni saç renginizden keyif almaya bakın ve değişikliğin tadını çıkartın.


Unutmayın, her yaşın farklı bir güzelliği vardır.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Perma Yapılırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Perma Yapılırken Nelere Dikkat Etmelisiniz? Perma Yapılırken Dikkat Etmeniz Gerekenler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Perma Yapılırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ​yazısını sadece bilgi edinme...

Kapat