Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Güzellik Sırları / Bebek Pudrası Kullanmanın Değişik Yolları
Bebek Pudrası Kullanmanın Değişik Yolları​

Bebek Pudrası Kullanmanın Değişik Yolları

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Bebek Pudrası Kullanmanın Değişik Yolları​ Nelerdir? Bebek Pudrası Kullanmanın Değişik Yolları​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Bebek Pudrası Kullanmanın Değişik Yolları​​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.Bebek pudrasını çekmecenizden eksik etmeyin!

Kuru şampuan
Bebek pudrasını kuru şampuan olarak kullanabilirsiniz. Biraz bebek pudrasını saçınıza serpin ve fırça ile saçlarınızı tarayın. Böylece saçlarınız tertemiz görünecek.

Yağ lekeleriyle vedalaşın
Yağ lekelerinin her çeşidinin üzerine bebek pudrası serperek lekelerden kurtulabilirsiniz. Çünkü bebek pudrası, yağı kumaştan çeker alır.

Kumdan kurtulun
Bebek pudrasını, kumsala gitmeden önce, ayaklarınıza dökün (ya da kumun yapışmasını istemediğiniz herhangi bir bölgenize) ve kumdan hızlıca kurtulun.

Kirpikler
Kirpiklerinizi daha dolgun göstermeniz mümkün. Rimelinizi sürmeden önce kirpiklerinize biraz bebek pudrası sürün ve kirpiklerinizin ne kadar dolgun göründüğüne şahit olun.

Karıncalar
Karıncaları uzak tutmak istediğiniz bölgenin etrafına bebek pudrası dökerseniz karıncalar o bölgeye gelmeyeceklerdir.

Dolanmış kolyeler
Dolanmış kolyelerinize bebek pudrası dökerseniz düğümleri kolayca açabileceğinizi göreceksiniz.

Terle başa çıkmak
Özellikle yaz aylarında terlemek kaçınılmazdır. Fakat evden çıkmadan önce terleyen bölgelerinize bebek pudrası sürerseniz %90 daha az terlediğinizi göreceksiniz.


Sizin de önerileriniz varsa, bizimle paylaşabilirsiniz.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Küçük Göğüsleri Daha Büyük Göstermenin Yolları

Küçük Göğüsleri Daha Büyük Göstermenin Yolları​ Nelerdir? Küçük Göğüsleri Daha Büyük Göstermenin Yolları​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Küçük Göğüsleri Daha Büyük Göstermenin...

Kapat