Bebeğiniz Neden Ağlıyor?

Bebeğiniz Neden Ağlıyor?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bebeğiniz Neden Ağlıyor? Bebek Ağlamasının Nedenleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Bebeğiniz Neden Ağlıyor yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​

Bebeklerin aşırı ağlaması anne-babalan korkutabilir. Oysa ki ilk 3 ayda günde 3 saat kadar ağlayabileceklerini ve bunun normal bir süreç olduğunu biliyor muydunuz?

İletişimin hayatımızdaki önemi çok büyük! Her canlının kendini ifade etme şekli başkadır. Bebeklerin ise ilk iletişim kurma yolu ağlamaktır. Kendilerini ağlayarak ifade ederler. Acıktıklarında, uykuları geldiğinde ya da rahatsızlık hissi duyduklarında ağlarlar. Bazen kolik denilen gaz sancısı nedeniyle de ağlayabilirler.

Yazının devamı aşağıda yer almaktadır.


BEBEGIM_VE_BIZ_20141001_34

BEBEGIM_VE_BIZ_20141001_36

BEBEGIM_VE_BIZ_20141001_38

Bir yorum

  1. Faydalı bir yazı olmuş, paylaşım için teşekkür ederim. Birçoğumuz hala nasıl tepki vereceğimizi bilemiyoruz miniklerimiz ağlamaya başladıklarında. Dediğiniz gibi bu da acıkmak, susamak gibi tamamen doğal bir süreç. Bu arada, elektrikli süpürge önerisine bayıldım.:) Paylaşımlarınızın devamını dilerim.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Örümcek Ağı Tekniği İle Zamana Meydan Okuyun!

Örümcek Ağı Estetiği Nedir? Örümcek Ağı Estetiği hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Örümcek Ağı Tekniği İle Zamana Meydan Okuyun yazısını sadece bilgi...

Kapat