Ayaklarınız İçin Özel Bakım

Ayaklarınız İçin Özel Bakım

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Ayaklarınız İçin Özel Bakım Önerileri Nelerdir? Ayaklarınız İçin Özel Bakım hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Ayaklarınız İçin Özel Bakım​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.
Havadan ya da uzun bir iş gününden sonra ayaklarınızın kuru olduğunu hissediyorsanız size vereceğimiz tavsiyelerle onlara aynı bir SPA salonundaki gibi bir bakım uygulamaya hazır olun!

Ayaklarınız için uzmanlara danıştık!
İçi yarım bardak İngiliz tuzu ile doldurulmuş bir sıcak su kabına ayaklarını sokmaya herkes bayılır. Buna ek olarak su kabına birkaç gül yaprağı, biraz lavanta ve hatta kan akışını hızlandırmak için birkaç damla nane yağı ekleyebilirsiniz.

Ayaklarınızı bu büyülü karışıma daldırdıktan hemen sonra farkı hissedeceksiniz. Bu esnada yüzünüze bir kür uygulayabilir ve aynı zamanda elinize bir dergi alabilirsiniz!

Ayaklarınızı 10 ila 20 dakika kadar suda tuttuktan sonra havlu ile kurulayın. Ayaklarınıza bir yandan masaj yaparken bir yandan da nemlendirici krem sürün.

Masaj ve nemlendirici işlemini tamamladıktan sonra bir bardak alıp içine 1/4’ü kadar bal, bir tutam biberiye ve birkaç damla nane yağı katarak harmanlayın. Harmanladıktan sonra ayağınıza uygulayın ve çoraplarınızı giyene kadar derinin iyice emmesini bekleyin. 

Sert ve kuru ayaklarınız olduğunu düşünüyorsanız sünger taşı kullanmayı deneyebilirsiniz.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Evde Manikür Nasıl Yapılır?

Evde Manikür Nasıl Yapılır? Evde Manikür Yapmak hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Evde Manikür Nasıl Yapılır​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve...

Kapat