Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Kadın Estetiği Hakkında Bilgiler / Göz Çevresi Estetiği / Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Plazma Enerjisi – Bioplazma Nedir?
Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Plazma Enerjisi – Bioplazma Nedir?

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bioplazma, yani plazma enerjisi: havada bulunan gazları iyonize ederek, hedef dokuya doğru ince bir elektriksel ark üretip, katı dokuları sıvı oluşturmadan direk gaz haline geçirme (süblimleşme) prensibi ile çalışır. Cihaz deri yüzeyine yaklaşık 1 mm uzaklığa geldiğinde cihazla deri arasındaki potansiyel elektriksel farklılığına bağlı olarak bir elektriksel ark meydana gelir. Bu ark atmosferik gazları iyonize hale geçirerek bir patlama enerjisi ortaya çıkarır ve böylece cildin en üst katmanındaki keratinosit dediğimiz hücreleri süblimleşlirir (katıdan direkt gaz hale geçiş), Tedavi edilen dokular süblime olurken istenmeyen ısının çevre dokulara ve cilt allı katmana iletilmesi önlendiği için. vücuda ya da cildin daha alı katmanlarına herhangi bir enerjisi geçişi söz konusu olmamaktadır.

Yazının devamı aşağıda yer almaktadır.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Çocuklara Sağlıklı Yemekleri Sevdirmenin 5 Basit Yolu

Hiç biraz daha bamya isteyen bir çocuk gördünüz mü? Ya da ‘Akşama fasulye mi var, oley!’ diyen. Yapılan araştırmalara göre...

Kapat