Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Güzellik Sırları / Alışılmadık Ve Garip Güzellik Hileleri
Alışılmadık Ve Garip Güzellik Hileleri

Alışılmadık Ve Garip Güzellik Hileleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Alışılmadık Ve Garip Güzellik Hileleri Nelerdir? Alışılmadık Ve Garip Güzellik Hileleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Alışılmadık Ve Garip Güzellik Hileleri​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Güzellik için birçok şeye katlanan biz kadınlar, her gün yeni çıkan güzellik tavsiyeleri ile karşı karşıya kalıyoruz. Peki bu tavsiyelerden kaç tanesi gerçekten işe yarıyor?

Güzellik konusunda gazete ve dergilerde birçok ilginç ipucuna rastlamak mümkün, fakat bunlardan hangilerinin işe yarar, hangilerinin gereksiz olduğuna karar vermek oldukça zor. Aşağıda sizler için topladığımız tavsiyeler, ilk bakışta kuralların biraz dışında gibi görünebilir, fakat bu hileler gerçekten de işe yarıyorlar! Aynı zamanda gerçekten çok ucuzlar ya da bedavalar! İlginizi çekebildiysek, okumaya devam edin.

1. Saç şekillendirmede gömlek kolası
Saç stilistlerinin, 1950’lerin atkuyruklarını nasıl o kadar hareketli tutabildiklerini hiç mi merak etmediniz? Saçlarınızın uçlarına biraz gömlek yakalarında kullanılan koladan sürmeniz bu iş için yeterli olacaktır. Özellikle de saç spreylerinden daha güçlü bir şeylere ihtiyacınız varsa, kolanın mucizeler yarattığını kendi gözlerinizle göreceksiniz!

2. Kırılmış tırnaklara sallama çay poşetleri
Dışardasınız ve tırnaklarınızdan biri kırıldı! Dolayısıyla acil bir manikür ilk yardımına ihtiyacınız var. Bir çay poşetinden, yalnızca bir parça koparın ve elinizde olan herhangi bir yapıştırıcıyla bunu tırnağınızın altına yapıştırın. Tırnağınız kesilebilecek kadar uzayana kadar bu yama işinizi görecektir.

3. Göz kalemi yerine badem
Doğal makyaj ürünlerini her zaman sevdiyseniz, bu hileyi denerken oldukça eğleneceksiniz. Bir çakmak yardımıyla, bir bademi bir süre yakın. Sonra bademin üzerinde oluşan isi toplayın ve toz göz boyası olarak göz kapaklarınıza uygulayın. Baden yağı isi yapışkan bir hale getirecek, böylece göz kapaklarınıza ve kirpiklerinize sürdüğünüz is uzun süre orada kalacaktır.

4. Bronzlaştırıcı çizgilerine karşı kabartma tozu
Bronzlaştırıcı losyonunuz bozuk çıktıysa ve yüzünüzün her yerinde aynı rengi yakalayamıyorsanız, panik yapmayın. Dolabınızdaki kabartma tozuyla istediğiniz bölgeye peeling yapın. Bunun, bir sünger kullanmaya göre nasıl daha da yumuşak ve etkili sonuçlar verdiğini göreceksiniz.

5. Göz kaleminizi ısıtın ya da soğutun
Göz kaleminiz, gözünüze sürmeye çalışırken dağılıp bulaşıyor mu? Öyleyse onu daha kolay kullanabilmeniz için göz kaleminizi, buzluğunuza koyun ve sertleşmesi için yarım saat bekleyin. Aynı şekilde göz kaleminiz gözünüze uygulayamayacağınız kadar sertse, onu birkaç saniye çakmak ateşine tutun. Yumuşadığında göz kaleminizi daha kolay uygulayabileceksiniz. Daha da iyisi soğuduğunda da bu şekilde kalacak olması!


Size bu hileler biraz garip geldi değil mi? Yine de deneyin ve ne kadar işe yarayacaklarını görün. Eğer sizin de bildiğiniz ilginç güzellik hileleri varsa, mutlaka bizimle paylaşın.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Dudak Balsamı Başka Nerelerde Kullanılır?

Dudak Balsamı Başka Nerelerde Kullanılır? Dudak Balsamı hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Dudak Balsamı Başka Nerelerde Kullanılır​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız...

Kapat