Alın Germe - Kaş Kaldırma

Alın Germe – Kaş Kaldırma

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Alın Germe – Kaş Kaldırma​ İşlemi Nasıl Yapılır? Alın Germe – Kaş Kaldırma​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Alın Germe – Kaş Kaldırma ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.Alın bölgesinde enine ve kaşlar arasında dikey olarak bulunan, derinliği kişiden kişiye farklılık gösteren çizgilerde, yapısal nedenler, yaşın ilerlemesi, ciltteki gevşeme ve yerçekiminin etkisiyle, belirginleşme ve kaş seviyesinde aşağı doğru yer değiştirme görülür. Kaş kaldırma ve alın germe ameliyatları hastaya fazla bir zahmet vermeyen fakat yüz estetiğinde ciddi düzelme ve gençleşme sağlayan kolay işlemlerdir.

Kaşların seviyesinde sarkıklık ve düşüklük varsa, kaş kaldırma, alın germe ameliyatıyla birlikte yapılmalıdır. Ancak kaşseviyesi normal olup sadece kaş ucunun kalkıklığı arzu ediliyorsa kaş kaldırma ameliyatı yeterli olur. Kaş kaldırma ameliyatı alın germe ile birlikte yapılırsa genel anesteziyle, tek yapılırsa lokal anestezi ile yapılabilir. Ameliyat saçların arasından uygulanan birkaç cm’lik kesilerle yapılır ve ameliyat sonrasında herhangi bir iz belli olmaz. Hasta aynı gün veya ertesi gün taburcu edilebilir.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Doğal Pembe Dudaklara Sahip Olmak İçin Öneriler

Doğal Pembe Dudaklara Sahip Olmak İçin Öneriler Nelerdir? Doğal Pembe Dudaklara Sahip Olmak İçin Öneriler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Doğal Pembe Dudaklara...

Kapat