Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Makyaj / 7 Değişik Dumanlı Göz Makyajı Uygulaması
7 Değişik Dumanlı Göz Makyajı Uygulaması

7 Değişik Dumanlı Göz Makyajı Uygulaması

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Dumanlı Göz Makyajı Uygulaması Nasıldır? Dumanlı Göz Makyajı Uygulaması hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. 7 Değişik Dumanlı Göz Makyajı Uygulaması ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​​​​​​

Dumanlı göz makyajınızda biraz değişiklik yapmaya ne dersiniz?

Dumanlı gözler, şık gecelerin vazgeçilmez makyajlarındandır. Hiçbir göz makyajı dumanlı göz makyajı kadar seksi ve çarpıcı olamaz. Peki, bu makyaja biraz farklılık katmaya ne dersiniz?

Nötr gözler
Belki siyah göz farı sizin cildinize uygun değil ya da sizde hoş durmuyor. O zaman siz de dumanlı göz makyajınızı kahverengi ve ten renginin koyu tonlarıyla yapmayı deneyin.

Kurnaz dumanlı gözler
Çok koyu göz makyajını sevmeyenlerdenseniz dumanlı göz makyajınızı 3 renkli bir far paletiyle uygulamanızı öneririz. Seçtiğiniz renkler ten renginize ve gözlerinize uyumlu olmalı. En koyu farı alın ve göz kapaklarınıza uygulayın, sonra göz ucunuza kadar bunu sürün, göz ucunuzdan itibaren de bir ton açığını uygulayın. En açık rengi ise en son göz kapağınızın üstüne doğru uygulayın.

Gümüş tanrıça
Gümüş-mavi veya herhangi gümüş tonlu açık bir renk yüzünüzü tamamen değiştirebilir.

Parlak güzellik
Klasik dumanlı göz makyajınızın üzerine metalik parlaklığı olan bir far ekleyin ve hem seksi, hem kışkırtıcı olun.

Zengin renkler
Mor, yeşil ve mavi gibi zengin renkler gözlerde çok güzel dururlar. Göz kapağınızı koyu, üst kısmı biraz daha açık yaparak şık bir dumanlı göz makyajına sahip olabilirsiniz.

Cazibeli bakışlar
Lavanta rengi gibi güzel ve çarpıcı bir rengi altın tonları ile karıştırarak cazibeli bakışlara sahip olabilirsiniz.

Dumanlı kanatlar
Dumanlı göz makyajı ve kedi gözü makyajı arasında kaldığınız bir gün neden ikisini birden kullanmayasınız ki? Gümüş ve siyah renklerini karıştırarak istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Dumanlı göz makyajınızı yaparken farınızı göz kapağınızın uçlarına doğru kanatlar oluşturacak şekilde uygulayabilirsiniz.


Dumanlı göz makyajını seviyorsanız bu değişik seçeneklerine de bayılacağınıza eminiz!

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Fotoğraflarda İyi Çıkmanızı Sağlayacak Makyaj Önerileri

Fotoğraflarda İyi Çıkmanızı Sağlayacak Makyaj Önerileri Nelerdir? Fotoğraflarda İyi Çıkmanızı Sağlayacak Makyaj Önerileri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Fotoğraflarda İyi Çıkmanızı Sağlayacak Makyaj Önerileri ​yazısını...

Kapat