Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Kadın Saç Bakımı / 5 Dakikadan Kısa Sürede Yapabileceğiniz Saç Modelleri
5 Dakikadan Kısa Sürede Yapabileceğiniz Saç Modelleri

5 Dakikadan Kısa Sürede Yapabileceğiniz Saç Modelleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
5 Dakikadan Kısa Sürede Yapabileceğiniz Saç Modelleri Nasıl Yapılır? 5 Dakikadan Kısa Sürede Yapabileceğiniz Saç Modelleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. 5 Dakikadan Kısa Sürede Yapabileceğiniz Saç Modelleri ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​​​​​

Kısa sürede uygulayabileceğiniz bu saç toplama şekilleri ile hem şık hem rahat olacaksınız.


Karışık toplama
Saçınızın iki kısma ayırın ve alt kısmı ense kısmından bol bir topuz yapın ve tel toka ile bu topuzu tutturun. Daha sonra, üst kısımdaki saçları bu topuzun etrafından geçirin ve bu saçı da bol bir şekilde tel toka ile tutturun.

 karışık toplama

Yandan at kuyruğu
Saçınızın tepe kısmını hafifçe kabartın ve saçınızı ensenize yakın bir noktadan hafif yana doğru bir at kuyruğu yapın. Bu kuyruğu da yanınıza alın. Bu modeli toka yerine kendi saçınızla toplayarak daha romantik bir at kuyruğu haline getirebilirsiniz.

 Yandan at kuyruğu

Balerin topuzu
En kolay ve rahat toplama şekillerinden biri balerin topuzudur. Saçınızı yapabildiğiniz kadar tepeden at kuyruğu yapın. Sonra bu kuyruğu kendi etrafında döndürün ve sonra at kuyruğunuzun etrafında döndürerek topuz haline getirin ve saçınızı tel toka ile sabitleyin. Son olarak da saçınızı spreyle sabitleştirin.

 Balerin topuzu

Düşük topuz
Saçınızı sıkı bir şekilde toplayın ve ense kökünüzün oradan lastik toka ile at kuyruğunuzu sabitleyin. Sonra saçınızın geri kalan kısmını tokanın etrafında döndürün ve tel toka ile sabitleyin. Biraz da saç spreyi sıktığınızda son derece şık bir topuza sahip olacaksınız.

 Düşük topuz

Yan örgü
Saçınızı tıpkı yandan at kuyruğu yapacak gibi yana alın ve sonra saçınızı iki parçaya ayırın. Bu iki saçı örer gibi birbirlerine geçirerek ilerleyin ve saçınızı lastik toka ile sabitleyin.

 yan örgü


Sizin de önerileriniz varsa, bizimle paylaşabilirsiniz.

Son Aranan Kelimeler

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Cilt Bakımı Nedir? Faydaları Nelerdir?

Cilt Bakımı Nedir? Faydaları Nelerdir? Cilt Bakımı hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Cilt Bakımı ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için...

Kapat