3 Adımda Migren Testi

3 Adımda Migren Testi

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

3 Adımda Migren Testi Nasıl Yapılır? 3 Adımda Migren Testi hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. 3 Adımda Migren Testi ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Görmede bozukluk,mide bulantısı, karın ağrısı ve halk tabiriyle başınızın sadece bir tarafında meydana gelen ağrılar söz konusu ise malesef bu migren belirtisi olabilir.3 adımda migren testi yaparak migren olup olmadığınızı anlamanız mümkün. 3 adımda migren testi ile soruları cevaplayın oldukça rahatsız edici hastalıktan biri olan migrene yakalanıp yakalanmadığınızı test edin.Migren oldukça rahatsız edici bir hastalık olup en fazla genç bireylerde meydana gelmektedir.Eğer aşağıdaki sorulardan en az ikisi doğruysa migreniniz büyük bir ihtimalle var bir doktora görünün derim. 3 adımda migren testi ile durumunuzu test edin.

1- Ağrı sırasında hiç ışıktan rahatsız oldunuz mu?

2- Ağrı sırasında hiç mideniz bulandı mı?

3- Ağrınız nedeniyle en az bir gün işe ya da okula gidemediğiniz oldu mu?

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Obezite

Obezite Nedir, Nasıl Ölçülür? Obezite hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Obezite ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden...

Kapat